Braun FG1106 szemöldök trimmer (10AS470110)
Helyettesítő akku szerszámgép JML GMS10836 Total Trimmer 18V 2000mAh NiMH
Feszültség: 18V - Teljesítmény: 2000mAh - Típus: NiMH - kompatibilis modellek: JML GMS10836 Total Trimmer| 90629463| JML GMS10836| Total Trimmer
akkuk.hu
Remington Bikinivonal trimmer BKT4000
pepita.hu
Pót trimmer damil 3, 0mm 15m zöld Bosch Makita Gardena Husqvarna
- kompatibilis modellek: Bosch| Makita| Gardena| Husqvarna| Einhell| Wolf Garten
akkuk.hu
Helyettesítő akku GARDENA TURBO TRIMMER 8841 kerti gép 3000mAh Li-Ion
Feszültség: 20V - Teljesítmény: 2600mAh/52Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 110mm x 88mm x 80mm - kompatibilis modellek: Gardena Turbo Trimmer 8841| Gard...
ANLAN 06-ATMQ42-02A trimmer
pepita.hu
Helyettesítő akku GARDENA Turbo Trimmer 8841 8839 kerti gép 2000mAh Li-Ion
Feszültség: 20V - Teljesítmény: 2100mAh/42Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 110mm x 88mm x 80mm - kompatibilis modellek: Gardena Turbo Trimmer 8841| Gard...
Helyettesítő akku GARDENA Turbo Trimmer 8841 kerti gép 20, 0V 4000mAh Li-Ion
Feszültség: 20V - Típus: Li-Ion - Méret: 110mm x 88mm x 80mm - kompatibilis modellek: Gardena Turbo Trimmer 8841| Gardena Akku 8835-U| Gardena 8839...
Helyettesítő akku Gardena Accu Hedge Trimmer EasyCut Li-18/50 09840-20 1500mAh kerti gép Li-ion
Feszültség: 18V - Teljesítmény: 1500mAh/27Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 97.90mm x 94.10mm x 73.15mm - kompatibilis modellek: Gardena 09840-20| Accu H...