Boss Katana 100/212MKII
Boss Katana 100 Cover kép
Boss Katana 100 Cover
boss, gitárok, gitár tartozékok, tokok és puhatokok, puhatokok, gitár hangfalakhoz
kytary.hu
Boss Katana 100 Cover kép
Boss Katana 100 Cover
Szín: Fekete, Ki számára alkalmas: Boss Katana-100 Combo, Belső szélesség: 530 mm, Belső mélység: 248 mm, Gyártás helye: Vietnam, Anyag: Poliészter...
kytary.hu
Boss Katana Air kép
Boss Katana Air
Teljesítmény: 30 W, Hangszóró: 2x 3 ", Csatornák száma: 2, Bemenetek száma: 1, Irányítás: Amp Type, Gain, Volume, Bass, Middle, Treble, Bst/Mod, De...
boss, gitárok, gitárkombók, modellezős kombók
Boss Katana Mini kép
Boss Katana Mini
Boss Katana Mini X kép
Boss Katana Mini X
Boss Katana 210B kép
Boss Katana 210B
boss, basszusgitárok, basszusgitár kombók, modellezős kombók
Boss Katana 110B kép
Boss Katana 110B
Boss Katana Air Ex kép
Boss Katana Air Ex
Boss Katana 50 Gen3 kép
Boss Katana 50 Gen3
Boss Katana 100/212MKII kép
Boss Katana 100/212MKII
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a Boss Katana 100/212MKII divat katalógus képekkel.
100/212MKII, divatos, Katana, Boss, webáruház
ElektroElektro.hu
Katana 100/212MKII 2026 trend
KATANA: GO kép
KATANA: GO
boss, fejhallgató erősítő
arukereso.hu
Boss Katana Head Gen3 kép
Boss Katana Head Gen3
Akciós. Teljesítmény: 100 W, Csatornák száma: 8, Impedancia: 8 Ohm, Bemenetek száma: 1, Irányítás: Amp Type, Gain, Volume, Bass, Middle, Treble, Booster/Mo...