BLX188E/SM35-H8E
Shure BLX188E H8E kép
Shure BLX188E H8E
Átviteli rendszer: UHF, Sávszélesség: 518 - 542 MHz, Csatornák száma: 12, Átviteli távolság: 100, Frekvenciatartomány: 35 Hz - 20 kHz, 19” szerelés...