Behringer PPA2000BT (kicsomagolt)
Behringer PPA2000BT kép
Behringer PPA2000BT
Teljesítmény: 2000 W, Mélynyomó: 10 ", Magashang sugárzó: 1, 35 ", Frekvenciatartomány: 55 Hz - 22 kHz, Bemenetek: 4x XLR, 4x 6, 3 mm TRS Jack, 6x ...
behringer, pa, hangosító berendezések, komplett szettek
kytary.hu
Behringer PPA2000BT kép
Behringer PPA2000BT
Teljesítmény: 2000, Mélynyomó: 10, Magashang sugárzó: 1, 35, Frekvenciatartomány: 55 Hz - 22 kHz, Bemenetek: 4x XLR, 4x 6, 3 mm TRS Jack, 6x 6, 3 m...
kytary.hu
Behringer PPA2000BT (kicsomagolt) kép
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a Behringer PPA2000BT (kicsomagolt) divat katalógus képekkel.
(kicsomagolt), divatos, PPA2000BT, Behringer, webáruház
ElektroElektro.hu
PPA2000BT (kicsomagolt) 2026 trend
Behringer BA 19A kép
Behringer BA 19A
Gyártás helye: Kína, Konnektor 1: 3-pin XLR (M), Mikrofon típus: Kondenzátoros, Irányjellemző: Kardioid, Frekvenciatartomány: 50 Hz - 18 kHz, Darab...
behringer, pa, mikrofonok, határfelületi mikrofon
Behringer BA 85A kép
Behringer BA 85A
Mikrofon típus: Dinamikus, Ki számára alkalmas: Ének, Irányjellemző: Superkardioid, Frekvenciatartomány: 50 Hz - 16 kHz, Impedancia: 300 Ohm, Kapcs...
behringer, pa, mikrofonok, dinamikus mikrofonok, énekmikrofonok
Behringer BA 85A kép
Behringer BA 85A
Akciós. Mikrofon típus: Dinamikus, Ki számára alkalmas: Ének, Irányjellemző: Superkardioid, Frekvenciatartomány: 50 Hz - 16 kHz, Impedancia: 300, Kapcsoló:...
Behringer UL 1000G2 kép
Behringer UL 1000G2
Átviteli rendszer: UHF, Sávszélesség: 823 - 832 MHz, 863 - 865 MH, Csatornák száma: 96, Átviteli távolság: 60, Fejhallgatót tartalmaz: Igen, Frekve...
behringer, pa, vezeték nélküli rendszerek, in-ear monitoring
Behringer 369 kép
Behringer 369
Csatornák száma: 2, Irányítás: Limit1/2, Compress 1/2 controls, Bemenetek: 2x XLR, D-Sub Tandem Control, Kimenetek: 2x XLR, 19” szerelés: Igen, Poč...
behringer, stúdió, effektek
Behringer DI20 kép
Behringer DI20
Bemenetek: 2x Jack 6, 3 mm, Kimenetek: 2x XLR, Csatornák száma: 2, 19” szerelés: Nem, Fantom csatlakoztató: Igen, Része az adapter: Nem, Gyártás he...
behringer, pa, effektek
Behringer DI400P kép
Behringer DI400P
Bemenetek: 1 x Jack 6, 3 mm, Kimenetek: 1 x XLR, 1 x Jack 6, 3 mm, Csatornák száma: 1, Irányítás: GND-LIFT, INST-AMP, FLAT-FILTER, 19” szerelés: Ne...