AUDIX ADX10-FLP
Audix ADX 10 FLP kép
Audix ADX 10 FLP
Akciós. Mikrofon típus: Kondenzátoros, Irányjellemző: Kardioid, Frekvenciatartomány: 50 Hz - 18 kHz, Csomag tartalma: Mikrofon, adapter APS-911, csipesz, s...
audix, pa, mikrofonok, kondenzátor mikrofonok, hangszeres csíptetős
kytary.hu
Audix ADX 10-FL kép
Audix ADX 10-FL
Mikrofon típus: Kondenzátoros, Ki számára alkalmas: Hangszer, Irányjellemző: Kardioid, Konnektor 1: Mini XLR (F), Frekvenciatartomány: 50 Hz - 18 k...
audix, pa, mikrofonok, kondenzátor mikrofonok, kismembrános mikrofonok
kytary.hu
AUDIX ADX10-FLP kép
AUDIX ADX10-FLP
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a AUDIX ADX10-FLP divat katalógus képekkel.
ADX10-FLP, divatos, AUDIX, webáruház
ElektroElektro.hu
ADX10-FLP 2026 trend
Audix DP7 kép
Audix DP7
audix, pa, mikrofonok, mikrofon szettek
Audix FP5 kép
Audix FP5
Audix DP5A kép
Audix DP5A
Audix FP7 kép
Audix FP7
Audix DP7 kép
Audix DP7
Audix MC1 kép
Audix MC1
Szín: Fekete, Ki számára alkalmas: Universal, Anyag: Műanyag, Darabszám: 1, Menet: 3/8", 5/8"
audix, pa, mikrofonok, tartozékok, tartók
Audix HT2P kép
Audix HT2P
Mikrofon típus: Kondenzátoros, Irányjellemző: Hiperkardioid, Frekvenciatartomány: 50 Hz - 15 kHz, Csomag tartalma: Mikrofon, kabel, szélvédő, Darab...
audix, pa, mikrofonok, fej mikrofon
Audix A150 kép
Audix A150
Fejhallgató típus: Zárt, Frekvenciatartomány: 10 Hz - 30 kHz, Impedancia: 30, Érzékenység: 97, Kábelhossz: 3, Konnektor 1: Jack TRS 3.5 mm - egyene...
audix, pa, fejhallgatók, stúdió fülhallgató
Audix A10 kép
Audix A10
Fejhallgató típus: In-Ear, Frekvenciatartomány: 18 Hz - 19 kHz, Impedancia: 35, Érzékenység: 105, Kábelhossz: 1, 5, Konnektor 1: Jack TRS 3.5 mm - ...
Audix A140 kép
Audix A140
Fejhallgató típus: Zárt, Frekvenciatartomány: 10 Hz - 25 kHz, Impedancia: 32, Érzékenység: 97, Kábelhossz: 1, 8, Konnektor 1: Jack TRS 3.5 mm - egy...
Audix D2 kép
Audix D2
Mikrofon típus: Dinamikus, Irányjellemző: Hiperkardioid, Frekvenciatartomány: 68 Hz - 18 kHz, Csomag tartalma: Mikrofon, kengyel, puhatok, Darabszá...
audix, pa, mikrofonok, dinamikus mikrofonok, hangszermikrofonok
Audix OM6 kép
Audix OM6
Mikrofon típus: Dinamikus, Irányjellemző: Hiperkardioid, Frekvenciatartomány: 40 Hz - 19 kHz, Csomag tartalma: Mikrofon, kengyel, puhatok, Darabszá...
audix, pa, mikrofonok, dinamikus mikrofonok, énekmikrofonok
Audix VX5 kép
Audix VX5
Mikrofon típus: Kondenzátoros, Irányjellemző: Superkardioid, Frekvenciatartomány: 40 Hz - 16, 5 kHz, Csomag tartalma: Mikrofon, kengyel, puhatok, D...
audix, pa, mikrofonok, kondenzátor mikrofonok, énekmikrofonok
Audix F5 kép
Audix F5
Mikrofon típus: Dinamikus, Irányjellemző: Hiperkardioid, Frekvenciatartomány: 55 Hz - 15 kHz, Csomag tartalma: Mikrofon, kengyel, puhatok, Darabszá...
Audix F2 kép
Audix F2
Akciós. Mikrofon típus: Dinamikus, Irányjellemző: Hiperkardioid, Frekvenciatartomány: 52 Hz - 15 kHz, Csomag tartalma: Mikrofon, kengyel, puhatok, Darabszá...
Audix OM5 kép
Audix OM5
Mikrofon típus: Dinamikus, Irányjellemző: Hiperkardioid, Frekvenciatartomány: 48 Hz - 19 kHz, Csomag tartalma: Mikrofon, kengyel, puhatok, Darabszá...
Audix VX10 kép
Audix VX10
Mikrofon típus: Kondenzátoros, Irányjellemző: Kardioid, Frekvenciatartomány: 40 Hz - 20 kHz, Csomag tartalma: Mikrofon, puhatok, kengyel, Darabszám...
Audix D6 kép
Audix D6
Mikrofon típus: Dinamikus, Irányjellemző: Kardioid, Frekvenciatartomány: 30 Hz - 15 kHz, Darabszám: 1, Tömeg: 0, 25, Impedancia: 280, Ki számára al...
Audix OM7 kép
Audix OM7
Audix D4 kép
Audix D4
Mikrofon típus: Dinamikus, Irányjellemző: Hiperkardioid, Frekvenciatartomány: 40 Hz - 18 kHz, Csomag tartalma: Mikrofon, kengyel, puhatok, Darabszá...