85" Samsung QE85QN85C
85" Samsung QE85QN85C
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a 85" Samsung QE85QN85C divat katalógus képekkel.
ElektroElektro.hu
Samsung QE85QN85C 2026 trend
Helyettesítő akku Samsung Jet 85 Jet 95 porszívó / típus VCA-SBT95
Feszültség: 25, 2V - Teljesítmény: 2500mAh/63Wh - Típus: Li-Ion
akkuk.hu
Samsung Galaxy Fit 3, Okosóra szíj, Valódi bőr, Csatos, 85+120mm hosszú, Fekete
mobilasz.hu
Samsung Galaxy Fit 3, Okosóra szíj, Valódi bőr, Csatos, 85+120mm hosszú, Kék