75" Samsung UE75CU8502
Helyettesítő akku Samsung Jet 75 Jet 75 multi Jet 75 premium porszívóhoz
Feszültség: 21, 6V - Teljesítmény: 2000mAh/43Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 130mm x 78mm x 41mm
akkuk.hu
75" Samsung UE75CU8502
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a 75" Samsung UE75CU8502 divat katalógus képekkel.