75" Samsung QE75QN95C
Helyettesítő akku Samsung Jet 75 Jet 75 multi Jet 75 premium porszívóhoz
Feszültség: 21, 6V - Teljesítmény: 2000mAh/43Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 130mm x 78mm x 41mm
akkuk.hu
Samsung 75" UE75U8072FUXXH 16: 9 4K UltraHD LED Smart TV
Samsung 75" 4K UHD Smart TV: Éld át a moziélményt otthon! 🎬 Élvezd a lélegzetelállító képminőséget és a számtalan okos funkciót a Samsung 75 hüvely...