75" LG 75UR81003
Helyettesítő akku Samsung Jet 75 Jet 75 multi Jet 75 premium porszívóhoz
Feszültség: 21, 6V - Teljesítmény: 2000mAh/43Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 130mm x 78mm x 41mm
akkuk.hu
TF-75
arukereso.hu
75" LG 75UR81003
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a 75" LG 75UR81003 divat katalógus képekkel.
ElektroElektro.hu
LG 75UR81003 2026 trend
Helios 75
Az Eureka Helios 75 egy professzionális, nagy sebességű kávéőrlő, amelyet nagy forgalmú kávézókba terveztek. A 75 mm-es őrlőkések, az érintőképerny...
arukereso.hu
Klarstein Mr. Barbot 75, italhűtő, bárhűtő, 75 literes, 0-16 °C, mobil
electronic-star.hu
Atom Specialty 75
ABTSW-75
Klarstein Royal Flush Eco 75, páraelszívó, 75 cm, 604.1 m³/h, EEK A++
electronic-star.hu
Virgola Evo 75
Piezo 75 (33810)
Méret: 98 mmFrekvencia: 3 kHz - 30 kHzTeljesítmény: 75 / 150 WImpedancia: 4 - 8 ohmÉrzékenység: 105 dB