50" Samsung UE50TU8072
50" Samsung UE50TU8072
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a 50" Samsung UE50TU8072 divat katalógus képekkel.
ElektroElektro.hu
Samsung UE50TU8072 2026 trend
Helyettesítő telefon akku Samsung Galaxy A03 Core SLC-50 4900mAh 18.87Wh
Feszültség: 3.85V - Teljesítmény: 4900 mAh/18.87 Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 86.90 x 63.15 x 5.15mm - kompatibilis modellek: Samsung Galaxy A03...
Feszültség: 3.7V - Teljesítmény: 1800mAh/6.7Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 72.00mm x 56.90mm x 4.50mm - kompatibilis modellek: Archos 50| 50 Helium| 5...
akkuk.hu
Helyettesítő hangszóró akku Harman/Kardon Omni 50+ Omni 50 Plus
Feszültség: 7, 4V - Teljesítmény: 5000mAh/37Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 110mm x 57mm x 12mm
Feszültség: 3, 7V - Teljesítmény: 2900mAh/10, 7Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 66, 65mm x 19, 50mm x 18, 50mm
Cinema 50
8K Ultra HD, DTS: X, Dolby Atmos, WiFi, Bluetooth, Airplay 2, HDCP 2.3. Marantz stílus és minőség. 9 x 110 Watt (8 Ohm) kimenő teljesítmény, DTS: X...
XCM-50
BHB 50
GMO-50
MOP-50
Harmony 50
THERMEX Harmony 50 liter extra lapos villanybojler, helytakarékos kialakításban, megbízható tekerőgombos vezérléssel, 2, 5 kW-os elektromos fűtőtel...
Klarstein Mr. Barbot 50, italhűtő, bárhűtő, 50 literes, 0-16 °C, mobil