50“ Samsung UE50AU8072
50“ Samsung UE50AU8072
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a 50“ Samsung UE50AU8072 divat katalógus képekkel.
ElektroElektro.hu
Samsung UE50AU8072 2026 trend
Helyettesítő telefon akku Samsung Galaxy A03 Core SLC-50 4900mAh 18.87Wh
Feszültség: 3.85V - Teljesítmény: 4900 mAh/18.87 Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 86.90 x 63.15 x 5.15mm - kompatibilis modellek: Samsung Galaxy A03...
Feszültség: 3.7V - Teljesítmény: 1800mAh/6.7Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 72.00mm x 56.90mm x 4.50mm - kompatibilis modellek: Archos 50| 50 Helium| 5...
akkuk.hu
Helyettesítő hangszóró akku Harman/Kardon Omni 50+ Omni 50 Plus
Feszültség: 7, 4V - Teljesítmény: 5000mAh/37Wh - Típus: Li-Polymer - Méret: 110mm x 57mm x 12mm
Feszültség: 3, 7V - Teljesítmény: 2900mAh/10, 7Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 66, 65mm x 19, 50mm x 18, 50mm