DIGITUS 3xUSB 2.0 + LAN (DA-70253)5 855 FtDesign: Product colour: AluminiumCountry of origin: ChinaInternal: No Weight & dimensions: Width: 84 mmDepth: 24 mmWeight: 25 gHeight: 17 mm Networ...assmann, kártyaolvasó, usb hubarukereso.huHasonlók, mint a DIGITUS 3xUSB 2.0 + LAN (DA-70253)
Goobay 68W GaN multiport USB-C PD 3xUSB-C 1xUSB-A Quick Charge fehér20 790 FtFeszültség: 100 - 240V (AC) - Teljesítmény: 3A/3A/3A/3A/3.25A - Méret: 62mm x 61mm x 29.5mm - kompatibilis modellek: Apple iPhone| Samsung| Xiaomi|...goobay, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Goobay 68W GaN multiport USB-C PD 3xUSB-C 1xUSB-A Quick Charge fehér
Goobay 68W USB-C PD GaN többportos gyorstöltő fekete 3x USB-C 1x USB-A20 790 FtFeszültség: 100 - 240V (AC) - Teljesítmény: 3A/3A/3A/3A/3.25A - Méret: 62mm x 61mm x 29.5mm - kompatibilis modellek: Apple iPhone| Samsung| Xiaomi|...goobay, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Goobay 68W USB-C PD GaN többportos gyorstöltő fekete 3x USB-C 1x USB-A
Goobay 100W USB-C PD GaN többportos gyorstöltő 3x USB-C +1x USB-A fekete Quick Charge24 990 FtFeszültség: 100 - 240V (AC) - Teljesítmény: 3A/3A/3A/3A/5A - Méret: 115mm x 6129mm - kompatibilis modellek: Apple iPhone| Apple iPad| Samsung| Xiao...goobay, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Goobay 100W USB-C PD GaN többportos gyorstöltő 3x USB-C +1x USB-A fekete Quick Charge
Goobay 100W GaN többportos gyorstöltő fehér 3x USB-C PD és 1x USB-A QC - A készlet erejéig22 890 FtFeszültség: 100 - 240V (AC) - Teljesítmény: 3A/3A/3A/3A/5A - Méret: 115mm x 61mm x 30mm - kompatibilis modellek: Apple iPhone| Samsung| Xiaomi| Hua...goobay, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Goobay 100W GaN többportos gyorstöltő fehér 3x USB-C PD és 1x USB-A QC - A készlet erejéig
Goobay 240W GaN USB-C PD multiport gyorstöltő fekete 3x USB-C + 1x USB-A - A készlet erejéig42 690 FtFeszültség: 100 - 240V (AC) - Méret: 113 x 32 x 86 mm - kompatibilis modellek: Apple MacBook| Samsung| Lenovo| Huawei| Asus| Acer| Apple iPhone| Applegoobay, számítógép, notebook töltőakkuk.huHasonlók, mint a Goobay 240W GaN USB-C PD multiport gyorstöltő fekete 3x USB-C + 1x USB-A - A készlet erejéig