32" Blaupunkt 32HBC5000
PR3BK kép
PR3BK
Specifikáció - Márka: Blaupunkt - Szavatosság: 12 hónap - Bemeneti port típusa: 3, 5 mm (mini-jack) - Hangszóró: beépített - Funkciók: FM rádió - M...
blaupunkt, zsebrádió
arukereso.hu
HBD211 kép
HBD211
Blaupunkt HBD211 kézi turmixgép 2 forgási sebesség a aprításhoz Kivehető rögzítés Pengék rozsdamentes acélból Az erőteljes 1100 W-os motor és a dup...
blaupunkt, botmixer
arukereso.hu
FKS602 kép
FKS602
blaupunkt, konyhamérleg
PR4BK kép
PR4BK
Gyártó: BlaupunktModell: PR4Leírás: A Blaupunkt PR 4BK rádió 3, 5 mm-es jack kimenettel rendelkezik fülhallgató vagy hangszóró csatlakoztatásáhozAn...
blaupunkt, zsebrádió
V25 kép
V25
blaupunkt, mobiltelefon
EKS802 kép
EKS802
blaupunkt, vízforraló
EKD601 kép
EKD601
blaupunkt, vízforraló
FHM301 kép
FHM301
blaupunkt, hősugárzó
ADH701 kép
ADH701
blaupunkt, párátlanító
FPC401 kép
FPC401
blaupunkt, popcorn gép
MB06 kép
MB06
blaupunkt, aktív hangfal
PP5.2BR kép
PP5.2BR
blaupunkt, rádió, rádiómagnó
PP7BT kép
PP7BT
Termékleírás: Támogatott audio formátumok: APE modell. Órarádió AUX bemenet. Támogatott audio formátumok: FLAC, MP3, Energiafogyasztás: 5 W. Rádió ...
blaupunkt, rádió, rádiómagnó
PP5BR kép
PP5BR
HR5 kép
HR5
BB14WH kép
BB14WH
PB06DB kép
PB06DB
blaupunkt, aktív hangfal
MB10 kép
MB10
blaupunkt, stage monitor
AQ 32 kép
AQ 32
5 db
aq, pa, személyi audió, hangszórórendszerek és erősítők, hifi erősítők és komponensek
ElektroElektro.hu
PS05DB kép
PS05DB
blaupunkt, hordozható hangszóró
PB10DB kép
PB10DB
PB12DB kép
PB12DB
PO-32 kép
PO-32
35 db
ElektroElektro.hu
Hasonlók, mint a 32" Blaupunkt 32HBC5000