UltraGear 27GS60F-B51 035 FtGyártó: LGModell: 27GS60F-BLeírás: Fejlesztett sebesség, új szabványAz UltraGear standard sebességét 144 Hz-ről 180 Hz-re emeltük. Ultra-tiszta kép...lg, monitorarukereso.huHasonlók, mint az UltraGear 27GS60F-B
LG 27" 27GS60F-B Gaming Monitor58 090 FtLG UltraGear 27GS60F-B: Merülj el a játékban! 🎮 Az LG UltraGear™ 27GS60F-B gaming monitorral új szintre emelheted a játékélményt. Élvezd a lenyűgöz...lg, műszaki cikk és elektronika, számítógépek és kiegészítők, monitorokpepita.huHasonlók, mint a LG 27" 27GS60F-B Gaming Monitor
Telenot B+B F9 riasztórendszer akku (helyettesítő)6 790 FtFeszültség: 7, 2V - Teljesítmény: 600mAh/4Wh - Típus: NiMH - Méret: 86mm x 29mm x 14, 5mmpowery, háztartásigép akkuakkuk.huHasonlók, mint a Telenot B+B F9 riasztórendszer akku (helyettesítő)