Helyettesítő akku bébiőr Graco típus 89-1323-00-003 990 FtFeszültség: 3, 6V - Teljesítmény: 700mAh/3Wh - Típus: NiMH - Méret: 45mm x 31mm x 11mmpowery, bébiőr akkuakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku bébiőr Graco típus 89-1323-00-00
Helyettesítő gps akku Garmin 010-00543-00 010-10517-00 2200mAh 16.28Wh590 FtFeszültség: 7.4V - Teljesítmény: 2200 mAh/16.28 Wh - Típus: Li-ion - Méret: 77.00 x 49.25 x 21.50mm - kompatibilis modellek: Garmin 010-00543-00| 1...powery, új termékekakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő gps akku Garmin 010-00543-00 010-10517-00 2200mAh 16.28Wh
Helyettesítő akku VTech típus 80-5071-00-005 790 FtFeszültség: 3, 6V - Teljesítmény: 1500mAh/5, 4Wh - Típus: NiMHpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, vezeték nélküli akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku VTech típus 80-5071-00-00
Helyettesítő akku Vtech típus 80-0099-00-004 490 FtFeszültség: 3, 6V - Teljesítmény: 700mAh/2, 5Wh - Típus: NiMH - Méret: 44mm x 31mm x 10mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, vezeték nélküli akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Vtech típus 80-0099-00-00
Helyettesítő akku Vtech típus 80-1323-00-004 490 FtFeszültség: 3, 6V - Teljesítmény: 700mAh/2, 5Wh - Típus: NiMH - Méret: 44mm x 31mm x 10mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, vezeték nélküli akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Vtech típus 80-1323-00-00
Helyettesítő akku Vtech típus 89-1323-00-004 490 FtFeszültség: 3, 6V - Teljesítmény: 700mAh/2, 5Wh - Típus: NiMH - Méret: 44mm x 31mm x 10mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, vezeték nélküli akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku Vtech típus 89-1323-00-00
Helyettesítő vezetéknélküli akku Vtech típus 89-1337-00-004 390 FtFeszültség: 2, 4V - Teljesítmény: 500mAh/1, 2Wh - Típus: NiMH - Méret: 53, 66mm x 16, 69mm x 8, 58mmpowery, műszaki cikk, akkumulátor, töltő, vezeték nélküli akkumulátorakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő vezetéknélküli akku Vtech típus 89-1337-00-00
Helyettesítő akku orvostechnikai Mindray 022.000338-00 115-049427-00 7, 56V 2600mAh Li-Ion28 790 FtFeszültség: 7.56V - Teljesítmény: 2600mAh - Típus: NiMH - kompatibilis modellek: Mindray BeneVision| Mindray BeneVision N1accucell, új termékekakkuk.huHasonlók, mint a Helyettesítő akku orvostechnikai Mindray 022.000338-00 115-049427-00 7, 56V 2600mAh Li-Ion