1200R 1200W (SST-EX1200R-PL)
SST-FLP01W kép
SST-FLP01W
silverstone, számítógép ház
arukereso.hu
SST-FQ122 kép
SST-FQ122
silverstone, számítógép hűtő ventilátor
arukereso.hu
SST 01 kép
SST 01
somogyi elektronic, notebook állvány
Grandia SST-GD04 kép
Grandia SST-GD04
Szín fekete Szabvány ATX HTPC Méret 440 mm x 150 mm x 323 mm Súly 5, 5 kg Tápegység Szabvány ATX Beápíthető meghajtók 5, 25"külső 1 3, 5" külső 3, ...