1.10.ASU.999.008
Helyettesítő laptop akku Dell Vostro 1310/1510 11, 1V 7800mAh
Feszültség: 11.1V - Teljesítmény: 7800mAh - Típus: Li-Ion - kompatibilis modellek: Dell Vostro 1310| Dell Vostro 1320| Dell Vostro 1510| Dell Vostr...
akkuk.hu
Paiste PST X Splash Stack 12/10 10"-12" Effektcintányér
muziker.hu
Helyettesítő laptop akku Dell Vostro 1310/1510 11, 1V 5200mAh Li-Ion
Feszültség: 11.1V - Teljesítmény: 5200mAh - Típus: Li-Ion - kompatibilis modellek: Dell PP36L| Dell PP36S| Dell Vostro 1310| Dell Vostro 1320| Dell...
Tama Club-Jam Flyer Candy Aqua Blue
kytary.hu
Helyettesítő laptop akku Dell Vostro 1310/1510/1520/2510 11, 1V 4400mAh Li-Ion
Feszültség: 11.1V - Teljesítmény: 4400mAh/48.9Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 204.3mm x 50mm x 20mm - kompatibilis modellek: Dell Vostro 1310| Vostro 1...
Feszültség: 25, 2V - Teljesítmény: 2500mAh/63Wh - Típus: Li-Ion - Méret: 170mm x 83mm x 45mm